in

Jednou z trendových farieb roka 2018 je aj žltá

Dominantnou trendovou farbou roka je “Meadowlark”, chladná slnečná žltá, ktorá okamžite pripomína jar. Aj keď sa na prvý pohľad zdá trochu nepríjemná, mali by sme dať tejto farbe šancu. Podľa Eisemana boli dizajnéri inšpirovaní nedávnym zatmením slnka. Okrem toho je žltá zárukou pozornosti, pretože priťahuje oči.

Ak sa neodvážite obliecť si výrazný kúsok v tejto módnej farbe, skúste ju najprv opatrne zakomponovať do topánok alebo kabelky, čo vášmu outfitu učite hneď dodá nový, čerstvý nádych.

Farby, ktoré je možné dobre kombinovať s “Meadowlark”, sú hlavne biela, čierna alebo béžová. Tí odvážnejší môžu túto farbu kombinovať s tlmenými odtieňmi zelenej.

Ďalším odtieňom, ktorý je súčasťou trendu, je “Lime Punch”, neónová žltá. Táto farba je menej vhodná pre elegantné oblečenie, oblečenie do práce, ale môžeme si ju obliecť vo voľnom čase do prírody, do mesta alebo do posilňovne.

View this post on Instagram

Цвет сезона "Лаймовый пунш". . Это теплый, яркий цвет, близкий к неоновому. Подходит ярким колоритам, отлично будет смотреться на загорелой коже. . Рядом с этим цветом хорошо будут смотреться такие же яркие и контрастные цвета и ахроматические цвета. . Листайте, сохраняйте подборку из #asos в этом цвете😉. . Вы носите такие флюорисцентные цвета? . #цветсезона #pantone2018 #стилист #стилистекатеринбург #маманастиле #мамавдекрете #цветотип #limepunch

A post shared by ▪️типажи Ларсон▪️цветотипы (@tanyarokotyan) on

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *