in

Naj okuliare pre rok 2018

Úzke okuliare ako z Matrixu, slnečné okuliare s farebnými-transparentnými sklami alebo zdobené mačacie okuliare, aj toto sú hity tohto roku. Slnečné okuliare už dlhú dobu chránia naše oči pred slnečným žiarením, ale stali sa aj  neodmysliteľným módnym doplnkom. Tieto štýly sú trendom roku 2018:

1. Úzke, futuristické okuliare

Pozdrav Z Matrixu: Extrémne úzke, malé slnečné okuliare, ktoré vyzerajú, ako keby pochádzali z kultového scifi filmu z 90. rokov, patria k najvýznamnejším trendom sezóny. Celebrity ako Rihanna, Kaia Gerber alebo Selena Gomez sú veľkými fanúšikmi a nosia retro-futuristické okuliare neustále.

2. Zdobené mačacie okuliare

Mňau! Mačacia klasika v slnečných okuliaroch ostáva hitom aj v roku 2018 a je znovu interpretovaná mnohými spôsobmi: Klasické čierne cateye slnečné okuliare sú v súčasnej dobe stále obľúbené, no dopopredia sa tlačia mačacie okuliare s bočnými výrezmi, ozdobnými rámami a dekoratívnymi kameňmi.

3. Okuliare s farebnými sklami

Ružová, oranžová, žltá: slnečné okuliare s priehľadnými farebnými sklami nielen chránia naše oči pred slnkom, ale tiež zlepšujú náladu – zafarbia okolie o niekoľko odtieňov. Výraz “vidieť svet cez ružové okuliare” má okamžite väčší význam.

4. Zrkadlové okuliare

Tam, kde sú trendy, sú aj protichodné trendy – to hovorí železné módne pravidlo. Zrkadlové slnečné okuliare sú teda alternatívou k transparentným okuliarom.

https://www.instagram.com/p/BhM2AkGg1Mq/?tagged=mirrorglasses

5. Pilotky

Permanentným trendom v slnečných okuliaroch sú tzv. pilotky alebo aviátorky a ani v roku 2018 to nebude inak.

#sand #sun #pilotsunglasses #happy #nomakeup #nofilter

A post shared by Kaja K (@kaja_hase) on

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *