in

Najzvláštnejšie toalety na svete

10. miesto

Pisoáre v hostinci “Goldener Stern” vo Freiburgu sú určené pre skutočných fanúšikov hudby.

9. miesto

V Tokiu nájdete jednu z najdrahších toaliet na svete. Japonská spoločnosť Lixil tam odprezentovala záchod zdobený 72000 kryštálmi s hodnotou okolo 97000 eur.

8. miesto

Americká umelkyňa Illma Gore spracovala 24 kabeliek od spoločnosti Louis Vuitton na luxusné WC v hodnote 100 000 eur. V súčasnosti je toaleta ešte nevyužitá a je na predaj, ak by ste mali záujem.

7. miesto

Veľmi zvláštne umelecké dielo nájdete v Kawakawa na Novom Zélande. Tu stojí slávna toaleta, ktorá je vraj jednou z najkrajších toaliet na svete. Ako merali krásu tejto toalety je pre nás tajomstvom.

6. miesto

Verejné WC v sklenenej nádobe sa nachádza v centre Londýna. Z vonkajšej strany to vyzerá pekne. Avšak, ak ho chcete použiť, nebezpečenstvo paranoje je veľké, pretože sklo je zvnútra priehľadné.

5. miesto

Takéto obrázky visia nad pisoármi v Prahe. Môžno pri takomto pohľade utrpí sebavedomie niektorých mužov.

4. miesto

Tento záchod je určený pre skutočných pretekárov, no malo by to fatálne následky, keby ste tu stratili rovnováhu.

3. miesto

Zlatú toaletu si dal postaviť klenotník Lam Saiwing v roku 2001. Nielen toaletná misa, ale aj dlaždice, držiak toaletného papiera a vaňa sú vyrobené zo zlata. Lam do záchodu investoval 5,4 miliónov eur.

2. miesto

Dostupná vždy a všade je táto bicyklová toaleta. Takúto kanadskú trojkolku si môžete zaobstarať za 110 dolárov a môžete si byť istí, že na ceste budete neprehliadnuteľný.

1. miesto

V Moskve sú toaletné misy rozložené po celej reštaurácii. V “Crazy Toilet Café” slúžia ako stoličky. A to nie je všetko! Nielenže pri obede sedíte na záchodovej mise, ale aj pokrmy dostanete servírované na riade v toaletnej podobe. Dobrú chuť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *