in

Veci, ktoré všetci robia, no nikto to neprizná

Existujú veci, ktoré musíme urobiť, aj keď nie veľmi radi. Všetci sa snažíme byť perfektní a dokonalí, ale to jednoducho niekedy nejde. A môžem vám povedať dôvod: Pretože sme ľudia. A tak je to správne. Je v poriadku, že robíte veci, ktoré sú občas trápne a pamätajte si: VŠETCI ICH ROBIA!

Vyťahovanie sukne, nohavíc, spodného prádla zo zadnej časti tela
Sakra zas sa to tam zaseklo?! Človek sa drží aj keď to otravuje, štípe alebo svrbí. Ale skôr-neskôr je koniec srandy a stačí jediný malý pohyb rukou a svet je hneď krajší.

 

Surfovanie na internete v pracovnom čase
“Ako bolo dnes v práci? Fúúúú….mal/a som kopu roboty.” Jasné, hlavne na Facebooku, Instagrame a Twitteri bolo toho dosť, že?

 

Ignorujete niekoho na ulici, aby ste sa vyhli rozhovoru
Štandardné rozhovory medzi starými spolužiakmi: Čo je s tebou? Ako sa ti vodí? Bože, vyzeráš úplne inak. Stále si v kontakte s…? Pamätáš si ešte…? Wau, to boli časy. Musíme sa niekedy stretnúť a pokecať. Daj mi číslo, zavolám ti….alebo aj nie…

 

Pozeráte si novú lásku svojho/svojej ex na Facebooku
Medzi vami je síce koniec, ale aj tak si musíte checknúť nový objav vášho ex. Každá fotka je odsledovaná a analyzovaná. Hľadáte tak dlho kým neobjavíte fotku, na ktorej dotyčná/ý vyzerá zle. Až keď nájdete nejakú vadu, budete mať srdce na mieste.

 

Utieranie si rúk do oblečenia
Nie vždy máte pri sebe utierky alebo vreckovky, ktoré by vám očistili lepkavé prsty. Však načo? Džínsy, pulóver alebo tričko fungujú rovnako dobre.

 

Tešíte sa, že schôdzka bola zrušená
Už týždeň máte dohodnuté stretnutie s priateľmi. Ale v ten deň si uvedomíte, že vôbec nemáte chuť na party, chľast a ľudí. Tak vám ostáva už len dúfať, že niekto schôdzku zruší alebo vymyslieť originálnu výhovorku.

 

Nezmyselne čumíte do mobilu, aby ste vyzerali zaneprázdnene
Či už v kaviarni, v autobuse alebo v čakárni u lekára – s mobilným telefónom vyzeráte, že máte plnohodnotný život a veľa priateľov.

 

Prikyvujete, že rozumiete, aj keď ste to ani na štvrtýkrát nepochopili
Čo? HM? Ešte raz…aj tak nechápem… A čo teraz? Opýtať sa po piate je už maximálne nepríjemné? Tak iba prikývnete, že ste pochopili…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *